oNasPage 1024x512 - Poznaj nas Fotografia ślubna RK wedding
O nas

Witajcie!

Chciałoby się napisać, że jesteśmy zapalonymi freakami podróżującymi po Azji z dolarem w ręku, trzymającymi bezglutenową dietę, zaczytanymi w powieściach autora tak undergroundowego, że przeczytalibyście jego nazwisko z błędem.
Jest nieco inaczej.
Jesteśmy fajną parą. Tak chociaż chcemy myśleć.

Czerpiemy radość z małych rzeczy – wspólnych śniadań, spotkań ze znajomymi, słonecznej pogody w jesień i pierwszego śniegu zimy. Mieszkamy w Warszawie, chociaż pochodzimy z pięknej lubelszczyzny. Jest w nas wiele przeciwności ale to co nas łączy to na pewno miłość do pracy którą wykonujemy. Obserwowanie Was w dniu ślubu, poznawanie Waszych bliskich, tworzenie za każdym razem czegoś wyjątkowego, niepowtarzalnego.

Lubimy podróże ale filmy i zdjęcia angażują nas tak bardzo, że starcza nam czasu jedynie na krótkie wypady po Europie. Jeśli zdecydujecie się na plener na końcu świata – czekamy z aparatem na współrzędne naszej wspólnej podróży.

Kilka lat temu ukończyliśmy Warszawską Szkołę Reklamy. Ola – kierunek fotografia artystyczna i reklamowa, Radek – realizacja telewizyjna i filmowa. Tak też dzielimy się pracą. Ola tworzy wspaniałe reportaże fotograficzne, Radek – kreatywne filmy ślubne. Uwielbiamy pracować razem ale jeśli szukacie jedynie fotografa lub filmowca – pojawimy się w składzie uszytym na miarę Waszych potrzeb.

Porozmawiajmy przy kawie

Czekamy na Ciebie