Wszystko co musisz wiedzieć o współpracy z nami

Uwielbiamy pracować razem, daje nam to największy komfort pracy a Wam – pewność że film i zdjęcia sprostają Waszym oczekiwaniom. Nie jesteśmy jednak nierozłączni i wiemy że oprócz nas istnieją inni świetni artyści. Spotykanie ich w dniu Waszego ślubu jest okazją do ciekawych rozmów i poszerzania horyzontów. Przyjaźnimy się z wieloma fotografami i filmowcami, więc jeśli któreś z nas będzie miało zajęty termin – chętnie pomożemy Wam w znalezieniu kogoś kogo twórczość przypadnie Wam do gustu równie mocno co nasza.

Wszystko zależy od waszych potrzeb. Jeśli zależy Wam aby film był krótki, wypełniony pięknymi kadrami i stanowił esencje całego dnia – przy pracy nad nim pracować będzie Radek . W przypadku chęci wydłużenia filmu z pomocą przyjdzie drugi, równie utalentowany filmowiec. Niezmienne pozostaje jedno – obecność Radka na Waszym ślubie.

Ola pracuje w pojedynkę. Nie tworząc niepotrzebnego tłoku skrada  wszystkie najpiękniejsze chwile zapisując je w postaci pięknego reportażu fotograficznego.

Jest bardzo luźny. Staramy się zarazić Was pozytywną energią i uśmiechem. Wiemy, że uczestniczymy w najważniejszych chwilach Waszego związku, więc dbamy o to, by nie rzucać się w oczy, być tylko niewidocznym dodatkiem. Nie zagwarantujemy Wam, że goście nie zauważą naszej obecności, ale docenią subtelność naszej pracy. Nie ingerujemy w przebieg dnia, szukamy prawdziwych emocji, prawdy.

Tworzenie filmów i zdjęć na najwyższym poziomie zmusza nas do poświęcenia im dużej ilości czasu. Skupiamy się na pojedynczych kadrach, muzyce, kontekście pojawiających się kolejno zdjęć. Powtarzamy że oddajemy Wam materiał w momencie, w którym uważamy że jest idealny. Może dlatego jeszcze nigdy nie otrzymaliśmy innej opinii niż pełne zadowolenie. Termin oddania zdjęć to nie więcej niż 90 dni po dacie ślubu. Termin oddania filmu to nie więcej niż 120 dni po dacie ślubu.

Poznajmy się. Spotkajmy na kawie. Jeśli to niemożliwie nasze spotkanie odbędzie się online. Chcemy abyście wybrali nas nie tylko ze względu na naszą pracę ale też osobowość. Jeśli czujemy, że mamy te samą wizję- podpisujemy umowę. Dokonujecie wpłaty zadatku i widzimy się w dniu Waszego ślubu.

Sprzęt którego używamy to flagowe aparaty najlepszych marek oraz najciekawsze obiektywy stało ogniskowe dostępne na rynku. W filmie zależy nam nie tylko na pięknym obrazie ale i doskonałej jakości dźwięku więc równie wielką uwagę poświęcamy mikrofonom, mikroportom czy rejestratorom dźwięku.

Staramy się sprostać potrzebom wszystkich par doceniających stylistykę naszych filmów, nie mniej jednak aby film stał na prezentowanym przez nas poziomie musi być piękny i ciekawy. Możecie wybrać jedną z 3 opcji. Sam teledysk, film o długości do 15 minut i film o długości do 35 minut. Aby sprostać wymaganiom nie tylko pary młodej ale i ich kochanych rodziców przygotowaliśmy pakiet zawierający film o długości do 60 minut. Przy pracy nad tym pakietem pracuje dwóch operatorów. Każdy pakiet zawiera również drugi film – teledysk będący esencją tego wyjątkowego dnia. Nie podejmujemy się pracy przy filmach kilkugodzinnych ze względu na nacisk jaki kładziemy na jakość. W naszym przypadku mniej znaczy więcej.

Minimalna ilość zdjęć to 400 starannie wyselekcjonowanych, poddanych obróbce artystycznej zdjęć. Oddajemy Wam wszystkie zdjęcia które uważamy za wartościowe, więc otrzymujecie ich zdecydowanie więcej.

Film i zdjęcia oddajemy Wam w pięknej drewniano-szklanej szkatułce w której środku znajdziecie szklanego pendriva i kilkanaście odbitek wybranych przez nas.
Wierzymy, że forma oddania dzieła jest równie istotna co same zdjęcia czy film.
Jeśli chcielibyście stworzyć foto książkę – chętnie wykonamy taką dla Was.

Kochamy swoją prace również za możliwość tworzenia zdjęć i filmów w niesamowitych miejscach. Jeśli Twoje wesele odbywa się w ciekawym zakątku Polski czy świata – dotrzemy do Ciebie z szerokim uśmiechem na ustach.

Współpracujemy z wieloma firmami tworząc dla nich fotografie i filmy wizerunkowe, reklamowe czy dokumentacyjne. Dla Was szczególnie ciekawe mogą okazać się podziękowania dla rodziców w formie zdjęć lub filmów, plenery narzeczeńskie, sesje rodzinne, filmy i zdjęcia z innych ważnych uroczystości okolicznościowych jak chrzest czy rodzinne święta. Jeśli potrzebujesz stworzyć fotografie czy zdjęcia, pomożemy, jeśli nie my – polecimy kogoś kto będzie w stanie pomóc.

"); }); $("#tabid_638fde2836dd9 .vc_tta-accordion .vc_tta-panels .vc_tta-panel").each(function(){ var $icon = $(this).find(".vc_tta-icon"); if($icon[0]){ $(this).find(".vc_tta-panel-title").addClass("hasIcon"); } }); })(jQuery);
Porozmawiajmy przy kawie

Czekamy na Ciebie